ساخت

یکی از عمده ترین مشکلات واحدهای نیمه تمام در صنایع مختلف، غرق شدن در فضای ساخت یک کارخانه رویایی و صرف بخش عمده ای از سرمایه، برای تکمیل ابنیه مورد نیاز است.

اگر به هر دلیلی مساحت زمین مورد نیاز برای ساخت کارخانه، بیش از نیاز برآورده شده باشد (اصلی ترین دلیل این انتخاب بد، در نظر گرفتن طرح های توسعه ای در ابتدا راه است) و یا به دلیل عدم استفاده از مشاور طراحی ساخت برای محاسبه مقرون به صرفه ترین حالات ساخت، یا اعمال نظر های شخصی برای ساخت یک ساختمان اداری شیک و یا یک سوله چشم نواز، بخش عمده ای از بودجه در نظر گرفته شده برای اجرای کل طرح در بخش ساخت ابنیه بلعیده خواهد شد و ادامه طرح را با مشکلات اساسی مواجه خواهد نمود.

از طرفی انتخاب صحیح مصالح مورد نیاز ساخت، میتواند ریسک مواجهه با هزینه های احتمالی آینده را کم کند. مثلا انتخاب نوع پوشش دیوار و یا سقف در مناطق مختلف، تاثیر مستقیم بر هزینه های گرمایش و سرمایش دارد، و یا استفاده از مصالح نامرغوب، میتواند منجر به بروز خطر مالی و جانی شود.

در بخش مشاوره ، توضیح دادیم که بایستی گام به گام مراحل ساخت کارخانه بر اساس مطالعات و تحلیل باشد. از این رو لازم است از ابتدای مراحل ساخت با برنامه و طبق نقشه های ساخت اخذ شده از مشاور دارای صلاحیت عمل کنیم. همچنین در انتخاب پیمانکاران مختلف برای اجرای طرح، بررسی های لازم انجام گردد و مصالح مورد نیاز با مشورت مشاورین و پیمانکاران اصلح انتخاب شوند.

لذا مقایسه بین گزینه های مد نظر الزامی است، از این رو در پایین صفحه میتوانید پیمانکاران ساخت و تامین کنندگان مصالح ساختمانی برای اجرای طرح خود را مشاهده کنید.

برای ثبت اطلاعات خود به عنوان پیمانکار ساخت و یا تامین کننده مصالح ساختمانی و نمایش در این صفحه، فرم موجود در این لینک را تکمیل کنید.

ساخت
اسکرول به بالا