محصولات

محصول را درب کارخانه بخر

یکی از فاکتورهای مهم در فروش هر محصولی قیمت است. قیمت فروش از حاصل جمع قیمت تمام شده، هزینه های فروش و بازاریابی، هزینه حمل و … به دست می آید. اما گاها به دلیل وجود چندین واسطه میان تولید کننده و مصرف کننده و دست به دست شدن محصول، قیمت فروش افزایش چشمگیری نسبت به قیمت تمام شده آن پیدا میکند که نه به نفع تولید کننده است و نه منفعتی برای مشتری نهایی دارد. تولید کننده مجبور است با توجه به فضای رقابتی خود با سایر رقبا، به حداقل سود بسنده کند و مشتری نهایی هم از قیمت ناراضی است و سود اصلی به واسطه گران میرسد.

در این صفحه از سایت، این امکان را فراهم نموده ایم که با کاهش هزینه فاکتورهای مختلف، سهمی در کاهش قیمت محصول داشته باشیم. تولیدکنندگان میتوانند با پرداخت مبلغی ناچیز به عنوان هزینه های بازاریابی خود، هزینه های این بخش را بصورت قابل توجه ای کاهش دهند. زیرا ما فقط برای یک شرکت تبلیغ نخواهیم کرد و محتوای معرفی محصولات در سایت و پیج اینستاگرام برای همه خواهد بود که باعث سر شکن شدن هزینه ها خواهد بود.

از طرفی با معرفی مستقیم محصول به مصرف کننده نهایی، از تعداد واسطه گران خواهیم کاست و این امکان را برای تولیدکننده فراهم خواهیم نمود که محصول خود را با حداقل واسطه و بر اساس شرایط خود به دست مشتری نهایی برسانند.

شما میتوانید با جستجو در این صفحه، محصول خود را از میان محصولات و شرکتهای مختلف انتخاب نمایید.

 

چنانچه تولیدکننده محصول هستید و قصد ثبت اطلاعات محصول خود جهت نمایش در این صفحه را دارید، فرم موجود در این لینک را تکمیل نمایید.

تاسیسات و تجهیزات
اسکرول به بالا