شرکت صنعت تاسیسات میلاش

تصفیه آب، تصفیه فاضلاب، بهینه سازی مصرف انرژی

شرکت صنعت تاسیسات میلاش با هدف ارائه راهکارهای بهینه در بخشهای تصفیه آب، تصفیه فاضلاب و بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس شده است.
تلاش کلیه پرسنل شرکت این است که با رعایت ارزشهای سازمانی شامل مشتری مداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد، انعطاف پذیری و نتیجه گرایی به عنوان شرکتی چابک در عرضه راه حل های مهندسی در سیستمهای آب و انرژی حضوری موثر داشته باشند.

در این راستا علاوه بر ارائه خدمات مهندسی و تامین محصولات، نسبت به تولید محصولات در حوزه فعالیت شرکت اقدام نموده ایم. همچنین با آموزش پرسنل و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه، نسبت به ارتقای مستمر کیفیت خدمات و محصولات اقدام می نماییم.

با سپاس از اعتمادی که به ما خواهید نمود، تمامی مساعی خود را به منظور ارائه راه حل های منطقی و کارشناسی با بهتربن کیفیت ممکن به کار خواهیم بست.

طراحی سیستم های تصفیه آب، تصفیه فاضلاب، استخر سونا و جکوزی و اجرای موتورخانه های صنعتی، ساخت تجهیزات شامل سیستمهای اسمز معکوس (RO)، فیلتر شنی، فیلتر کربنی، سختی گیر، سیستمهای اولترا فیلتراسیون (UF)، پکیج های تزریق، سیستمهای (UV)، هیدرو سیکلون و عرضه دوزینگ پمپ، هوزینگ های استیل، فیلتر های میکرونی،رزین های تعویض یونی، کربن اکتیو، آنتی اسکالانت، بایوساید و مواد مصرفی در سیستمهای کولینگ و دیگهای بخار از جمله مواردی است که امکان ارائه خدمات کارشناسی در خصوص آنها در شرکت صنعت تاسیسات میلاش فراهم است.

استان : تهران

شماره تماس : 65019058

آدرس سایت : https://stam.ir

اینستاگرام: sadri.amirreza@

آدرس : ابتدای جاده شهریار، شهرک صنعتی گلگون، بلوک 1074، واحد 1

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا