راهنمای صنعت

اخذ مجوز تاسیس از سازمان صنعت، معدن و تجارت

پس از انجام مطالعات و در صورت مثبت بودن نتایج طرح توجیهی و تصمیم گیری در خصوص اجرای طرح که در این لینک به آن پرداخته ایم، می بایست در ابتدا برای طرح مد نظر، از وزارت صمت مجوز تاسیس دریافت کرد.

مجوز تاسیس حکم شناسنامه واحد تولیدی شما را خواهد داشت و مسیر سرمایه گذار را برای انجام فازهای اجرایی احداث کارخانه مشخص می نماید. نهاد صادر کننده مجوز تاسیس در وزارت صمت، سازمان صمت (صنعت، معدن و تجارت) هر استان می باشد و کلیه سرمایه گذاران می بایست درخواست خود را به معاونت برنامه ریزی سازمان مربوطه ارائه دهند.

هر مجوز تاسیس شامل دو سری اطلاعات است:

اطلاعات شخصی سرمایه گذار شامل نام شخصیت حقیقی و حقوقی صاحب کسب و کار، کد ملی و یا شماره ثبت و شناسه ملی شرکت، آدرس، کد پستی و شماره تماس است.

اطلاعات فنی شامل نام محصولات، کد آیسیک (ISIC)، ظرفیت تولید سالیانه، شهرک صنعتی محل اجرای طرح، سرمایه ثابت، تعداد کارکنان در زمان بهره برداری، ارزش ماشین آلات داخلی و یا خارجی، مساحت زمین و زیربنا، توان برق، میزان آب و گاز مصرفی می باشد.

تصویر مجوز تاسیس صادره از سازمان صمت استان تهران:

مجوز تاسیس

نمونه مجوز تاسیس اخذ شده توسط مجموعه راهنمای صنعت (اطلاعات متقاضی حذف گردیده است)

استان: تهران

آدرس: مدرس شمال، خ وحید دستگردی (ظفر)، خ فرید افشار، ک نور، پ 42، ط 2

تلفن:  09126102051

اینستاگرام: industry_guide@

توضیحات: مجموعه راهنمای صنعت با داشتن کارشناسان متخصص و با سابقه کار در سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران، آمادگی کامل برای ارائه مشاوره تخصصی و اخذ مجوز تاسیس مورد درخواست شما را دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا